Hakkımızda

FMS Metal, 2005 yılından bu yana yapı sektöründe hizmet veren kadrosuyla Bursa’da korkuluk işleri yapan bir firmadır.

Büyük ya da küçük olsun; yapmış olduğu işlerde her zaman iş politikasını dürüstlük, güven ve kalite üzerine kurmuştur. Her geçen gün referansları artan firmamız, bundan sonra da bu çizgisini bozmamanın gayretinde olacaktır. Müşterilerimize daima daha iyi ve daha etkin bir hizmet vermek adına her zaman “müşterilerimizin öncelikleri önceliğimizdir” anlayışı ile hareket etmekteyiz. Ekibimizin tüm çabası iş sonundaki müşteri mutluluğu üzerine yoğunlaşmaktadır.

Bursa’da korkuluk piyasasının gelişmesi, tercih edilebilirliğinin artması adına kalitemizi her geçen gün yükseltmek, vizyonumuzu ve misyonumuzu oluşturan ana noktalardır.

Müşterilerimizin öncelikleri önceliğimizdir


Misyonumuz

Şirket prensiplerimizden ilki müşteri memnuniyetidir.MisyonumuzBundan hareketle korkuluk ve doğrama sektöründe müşteriye güven veren bir anlayışı oturtmak amacındayız.

Piyasada merdiven altı iş yapanlara, müşterileri mağdur edenlere, kalitesiz malzeme kullanan ve taahhütlerini yerine getirmeyip güven zedenlenmesine neden olan firmalara, şahıslara inat kalite, güven ve memnuniyetten taviz vermemek öncelikli amaçlarımızdandır. Kaliteli işçiliğin sektöre daimi bir katkısı olacağını biliyor ve iş akışımızı bu anlayışla yönetiyoruz.

Vizyonumuz

Korkuluk ve doğrama sektöründe ilk yola çıktığımız günden beri her zaman müşterilerimizden aldığımız enerjiyle ilerledik. Ticaretin olmazsa olmazı müşterilerimizin varlığı işe bakışımızı belirledi.

Politikamızı bundan sebeple müşteri öncelikleri üzerine oturttuk. Müşteri memnuniyetini bozmadan, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden yolumuza devam etmek her zaman ilk önceliğimiz olacaktır.